«Король Літр (збірник)» Лесь Подерв’янський

«Король Літр (збірник)» Лесь Подерв’янськийНазва: Король Літр (збірник)
Письменник: Лесь Подерв’янський
Рік: 2005
Видавництво: Фолио
Жанри: П’єси і драматургія, Контркультура, Сучасна українська література, Українська проза

Анотація до книги «Король Літр (збірник)» Лесь Подерв’янський

До збірки увійшли п’єси «Король Літр», «Свобода», «День колгоспника», а також оповідання та статті, в яких розкривається оригінальний талант автора. «в цьому підвалі, де ще літав дух старого пірата, гриміли ударні, музика відскакувала від стін і гупала по вухах. Тіла присутніх потіли і вібрували. Федір видерся на драбину і звідтіля страшно завивав у трубу: «Я безкінечність! – кричав він. – Ти теж безкінечність! Ви всі безкінечність! Ви думаєте, що труси вдягнуті на вас? Помиляєтесь! Труси одягнуті на безкінечність!» Спонтанність дійства і його безкомпромісність висікали небесну електрику. Пацюки розбіглись по норах. Борис Іванович літав у повітрі, вимахуючи милицями, як крилами. Красуні співали п’яними, низькими, як в Аманди Лір, голосами. Жалобна червона стрічка з бронзовим написом «Тов. полковніку Сідоруку от сослуживцев» звивалася кільцями і хиталася, як дресирована кобра»