«Колгосп тварин (Скотоферма, Ферма тварин)» Джордж Орвелл

«Колгосп тварин (Скотоферма, Ферма тварин)» Джордж ОрвеллНазва: Колгосп тварин (Скотоферма, Ферма тварин)
Письменник: Джордж Орвелл
Рік: 2021
Жанри: Класична проза

 

 

 

Анотація до книги «Колгосп тварин (Скотоферма, Ферма тварин)» Джордж Орвелл

«Колгосп тварин (Скотоферма, Ферма тварин)» українською мовою – антиутопічний роман Джорджа Оруелла. Він схожий на казку, однак за цією казковістю починаєш помічати, як багато тут схожого на правду. Саме з цієї причини цей роман такий популярний. Письменник створив твір, який читається легко та захоплено, але за цією легкістю ховаються дуже тяжкі питання.

Перед очима читачів автор малює невелику ферму. Її господар перестав її доглядати, більше не піклується про тварин. Тоді тварини, які тут чудово розуміють і вміють, вирішують зробити все по-своєму. Вони встановлюють свої порядки, щоби ферма могла існувати незалежно від господаря. Тварини самі господарюють, їм здається, що настав час свободи та щастя. Але це тривало недовго, адже є ті, хто працює більше, а є ті, хто бажає лише роздавати вказівки.

Дуже зручно на нашому сайті читати книги онлайн українською мовою, а перед цим ознайомитись з цитатами та відгуками тих, хто їх вже прочитав. Зробити це можна безкоштовно та без реєстрації.

Вірші, література різних жанрів, книжки для найменших – все це є у нас. Ви можете скачати книги на iPhone, iPad з ОС Android або iOS в різних форматах: pdf, rtf, txt, fb2, epub. Зручно також слухати аудіокниги на телефоні або планшеті.

Оцініть статтю
E-Biblioteka