«Кохання з перешкодами» Ксенія Чейз

Кохання з перешкодамиНазва: Кохання з перешкодами
Письменник: Ксенія Чейз
Жанр: Сучасна проза

 

 

 

 

Анотація до книги «Кохання з перешкодами» Ксенія Чейз

Ліза Степелтон – шеф-кухар одного з найрозкішніших готелів США – Hillary Boston розриває стосунки з коханим хлопцем заради улюбленої справи. Її наречений отримав довгоочікуване підвищення в Чикаго і мав переїхати за майже 1000 миль від неї. Ліза не наважилася почати все спочатку, тому віддала перевагу кар’єрі. Але скоро через родинні зв’язку її посаду віддають іншій людині, яка бачить в Лізі конкурента, тому підставляє її. Щоб якось відволіктися від усього оцього та вирішити свої фінансові проблеми, Ліза погоджується попрацювати кухарем на лайнері, на якому влаштовують розкішні вечірки багатії. І саме тут вона зустрічає свого колишнього, який приїхав… зіграти власне весілля.

Дуже зручно на нашому сайті читати книги онлайн українською мовою, а перед цим ознайомитись з цитатами та відгуками тих, хто їх вже прочитав. Зробити це можна безкоштовно та без реєстрації.

Вірші, література різних жанрів, книжки для найменших – все це є у нас. Ви можете скачати книги на iPhone, iPad з ОС Android або iOS в різних форматах: pdf, rtf, txt, fb2, epub. Зручно також слухати аудіокниги на телефоні або планшеті.

Оцініть статтю
E-Biblioteka