«Кохання Ангела» Віолетта Фіалка

«Кохання Ангела» Віолетта ФіалкаНазва: Кохання Ангела
Письменник: Віолетта Фіалка
Рік: 2019
Видавництво: Зелений пес
Жанри: Гостросюжетні любовні романи, Романтична проза, Сучасні любовні романи, Сучасна українська література, Сучасна проза

 

 

Анотація до книги «Кохання Ангела» Віолетта Фіалка

Вони йшли на Майдан, щоб проявити свою любов до Батьківщини, а знайшли ще одну любов – на все життя. Їхній роман розгортався на тлі Революції Гідності: вони творили історію своєї держави, а заодно й історію кохання одне до одного. Вони обоє були готові на самопожертву заради світлого майбутнього України і майбутнього їхньої пари. роман “Кохання ангела” є водночас історичним, адже описує подробиці подій в Україні 2013-2014 років, та любовним, бо розкриває глибину почуттів двох патріотів – столичної дівчини та хлопця з Донбасу. У книзі йдеться про кохання з першого погляду, і про, трагічність тих подій, і про зламані Радянським Союзом, а пізніше – Росією, долі тисяч українців протягом десятків років. Твір тримає в напрузі від початку і до кінця. Рекомендовано широкому колу читачів.

Дуже зручно на нашому сайті читати книги онлайн українською мовою, а перед цим ознайомитись з цитатами та відгуками тих, хто їх вже прочитав. Зробити це можна безкоштовно та без реєстрації.

Вірші, література різних жанрів, книжки для найменших – все це є у нас. Ви можете скачати книги на iPhone, iPad з ОС Android або iOS в різних форматах: pdf, rtf, txt, fb2, epub. Зручно також слухати аудіокниги на телефоні або планшеті.

Оцініть статтю
E-Biblioteka