«Кохана майстра смерті» Олеся Лис

Кохана майстра смертіНазва: Кохана майстра смерті
Письменник: Олеся Лис
Жанр: Фентезі

 

 

 

 

Анотація до книги «Кохана майстра смерті» Олеся Лис

Аліна загинула в своєму світі і потрапила в зовсім інший. Чужий і жорстокий. Світ під назвою Домхейн, в тіло відьми, засудженої до спалення на вогнищі за вбивство власного нареченого. Прощаючись з життям вдруге, дівчина навіть і не думала, що врятує її той, від кого вона найменше чекала допомоги. Похмурий некромант, який виступав в якості самого завзятого обвинувача, в останній момент призупиняє страту. Але навіщо йому це? Хто насправді йому потрібен? Відьма Айне, в тілі якої Аліна? Сама дівчина? Або таємниця, яку зберігає зловісний замок Кінлох, який дістався їй у спадок?

Дуже зручно на нашому сайті читати книги онлайн українською мовою, а перед цим ознайомитись з цитатами та відгуками тих, хто їх вже прочитав. Зробити це можна безкоштовно та без реєстрації.

Вірші, література різних жанрів, книжки для найменших – все це є у нас. Ви можете скачати книги на iPhone, iPad з ОС Android або iOS в різних форматах: pdf, rtf, txt, fb2, epub. Зручно також слухати аудіокниги на телефоні або планшеті.

Оцініть статтю
E-Biblioteka