«Що знає вітер» Емі Хармон

Книга Що знає вітер Емі ХармонНазва: Що знає вітер
Письменник: Емі Хармон
Рік: 2023
Видавництво: Vivat
Жанр: Любовні романи

 

 

 

Анотація до книги «Що знає вітер» Емі Хармон

«Що знає вітер» Емі Хармон – це захоплюючий роман, де крізь вихор епох і відчуження часу розцвітає любов та боротьба за свободу.

Енн Ґаллагер переносить нас на фон ірландської громадянської війни 1921 року. Завдяки таємничій пригоді, що розгортається під владою стихії, вона опиняється у минулому, де пристосовується до складних реалій того часу. Зустріч з доктором Томасом Смітом не тільки рятує її від небезпеки, але і вплітає в боротьбу за незалежність Ірландії.

В цьому романі читачеві відкривається картинка життя та боротьби, наповнена історичною атмосферою. Любов Енн та Томаса розцвітає серед політичних випробувань і суспільних розладів, відзначаючи собою боротьбу за власну свободу та право на кохання.

Питання, чи зможе Енн віддати своє колишнє життя заради несподіваного кохання, плететься на тлі непередбачуваних обставин та важливих історичних подій. «Що знає вітер» – це історія про втрачене і знайдене, любов і вірність, де кожен оберт подій збагачує історію і дозволяє здолати відстань, яка розділяє дві епохи.


Дуже зручно на нашому сайті читати книгу «Що знає вітер» Емі Хармон онлайн, а перед цим ознайомитись з цитатами та відгуками тих, хто їх вже прочитав. Зробити це можна безкоштовно та без реєстрації.

Вірші, література різних жанрів, книжки для найменших – все це є у нас. Ви можете скачати книгу повністю безкоштовно на iPhone, iPad з ОС Android або iOS в різних форматах: pdf, rtf, txt, fb2, epub. Зручно також слухати аудіокниги на телефоні або планшеті.

Оцініть статтю
E-Biblioteka