«Клинок, що знищує демонів» (Blade of Demon Destruction)

«Клинок, що знищує демонів» (Blade of Demon Destruction)Назва : Клинок, що знищує демонів
Переклад : Otakudo, Creative Otaku, Giox
Рік : 2016
Жанри : Бойовики, Комікси

 

 

 

Анотація до книги «Клинок, що знищує демонів» (Blade of Demon Destruction)

Ось ніби щойно Танжиро Камадо жив зі своєю матір’ю, сестрами та братами тихо та спокійно. Ось тільки коли Танжиро пішов продавати вугілля, на їхній будинок напав демон. Повернувшись із міста, головний герой манги виявляє трупи своїх молодших сестер та братів. У живих залишається лише одна – Незуко. Коли вона прийшла до тями, перше, що захотіла зробити – прикінчити свого брата! У її жилах тепер тече кров демона – вона не людина. Намагаючись відбитися від своєї сестри, на допомогу Танжиро приходить Гію Томіок – майстер бойового клинка, що розсікає демонів. Він пояснює Танжиро, що Незуко вже не його сестра – це істота, яка прагне прикінчити його та інших людей. Що таких демонів у світі багато. Розповідає, що сам Гіо вбиває демонів. А тут він, щоби прикінчити Незуко. Танжиро відчайдушно намагається завадити Гіо вбити сестру, але падає непритомний. І відбувається несподіване: Незуко закриває свого брата від Гіо, не даючи завдати йому шкоди. Але де б таке було бачено, щоб демон захищав людину? Гіо розуміє, що з цією дівчиною щось не те … Він вирішує залишити її в живих до певного часу під відповідальність Танжиро. Обох він відправляє до свого вчителя – Урокодаки Саконджі. Діставшись до Урокодаки, Танжиро дізнається всю правду про цей світ, демонів, свою сестру і відкриває в собі нові сили. Танжиро збирається знайти демона, через який постраждала його сестра та загинули близькі. Незабаром він буде готовий взяти в руки клинок, що розсікає демонів!

Дуже зручно на нашому сайті читати книги онлайн українською мовою, а перед цим ознайомитися з цитатами та відгуками тих, хто їх уже прочитав. Зробити це можна безкоштовно та без реєстрації.

Вірші, література різних жанрів, книжки для найменших – все це є у нас. Ви можете завантажити книги на iPhone, iPad з ОС Android або iOS у різних форматах: pdf, rtf, txt, fb2, epub. Зручно також слухати аудіокниги на телефоні або планшеті.

Оцініть статтю
E-Biblioteka