«Клеймор» (Claymore)

«Клеймор» (Claymore)Назва: Клеймор
Переклад: SamOdin, MrBubbles, Urmanga
Рік: 2001
Жанри: Бойовик, Жахи і Містика, Комікси

 

 

 

Анотація до книги «Клеймор» (Claymore)

У цьому світі людство має одвічний ворог — ема. Йома – це монстри, які полюють на людей і для яких немає різниці, хто перед ними: дитина, дівчина чи старий – чудовиська їдять усіх без розбору. Але найголовніше — ема можуть перетворюватися на людей. Протистоять їм дівчата-войовниці — клеймори, напівлюди-напівйоми, здатні зрівнятися з чудовиськами за силою та швидкістю, а також здатні відчувати їхню ауру. Всі клеймори мають світле волосся та срібні очі. Їхня зброя — великий дворучний меч.

У манзі розповідається історія клеймору Клер, яка подорожує, виконуючи замовлення на вбивства монстрів разом із Лакі, хлопчиком, сім’ю якого з’їв їжу.

Дуже зручно на нашому сайті читати книги онлайн українською мовою, а перед цим ознайомитися з цитатами та відгуками тих, хто їх уже прочитав. Зробити це можна безкоштовно та без реєстрації.

Вірші, література різних жанрів, книжки для найменших – все це є у нас. Ви можете завантажити книги на iPhone, iPad з ОС Android або iOS у різних форматах: pdf, rtf, txt, fb2, epub. Зручно також слухати аудіокниги на телефоні або планшеті.

Оцініть статтю
E-Biblioteka