«Хвіст Феї» (Fairy Tail)

«Хвіст Феї» (Fairy Tail)Назва: Хвіст Феї
Переклад: MUR-Team
Рік: 2006
Жанри: Бойовики, Комікси

 

 

 

Анотація до книги «Хвіст Феї» (Fairy Tail)

У королівстві Фіоре визнані маги об’єднані у безліч гільдій, але для молодої «небесної чарівниці» Люсі Хартфілії існує лише одна — легендарна Фейрі Тейл, куди вона прагне потрапити від початку свідомого життя. Ця гільдія славиться як силою та здібностями своїх магів, так і їх екстравагантністю та нескінченним суперництвом між собою. У результаті магічні ліки іноді виявляються гіршими за хворобу, але таке життя! Ось тільки всі знають, що Фейрі Тейл – гільдія закрита і нечисленна, для вступу потрібна порука когось із членів, так що Люсі, дочка лорда, залишає сім’ю і пускається в довгу подорож.

Багато чого довелося винести дівчині у своїх пошуках, але в портовому місті Хальціон вона зустріла рожеволосого хлопця на ім’я Нацу Драгніл. Як з’ясувалося, новий знайомий — повноправний маг Фейрі Тейл на прізвисько Саламандер, і навіть його кіт Хеппі, що літає, — теж член Гільдії! Щоправда, після теплого знайомства героїв у стилі Ліни Інверс місто виявилося трохи зруйнованим, але головне все ж таки трапилося — Нацу дав Люсі рекомендацію. Ось тепер починаються справжні магічні пригоди!

Дуже зручно на нашому сайті читати книги онлайн українською мовою, а перед цим ознайомитися з цитатами та відгуками тих, хто їх уже прочитав. Зробити це можна безкоштовно та без реєстрації.

Вірші, література різних жанрів, книжки для найменших – все це є у нас. Ви можете завантажити книги на iPhone, iPad з ОС Android або iOS у різних форматах: pdf, rtf, txt, fb2, epub. Зручно також слухати аудіокниги на телефоні або планшеті.

Оцініть статтю
E-Biblioteka