«Хороші хлопці. 50 героїв, що змінили світ добротою» Юрій Марченко, Роб Кемп

«Хороші хлопці. 50 героїв, що змінили світ добротою» Юрій Марченко, Роб КемпНазва: Хороші хлопці. 50 героїв, що змінили світ добротою
Письменники: Юрій Марченко, Роб Кемп
Рік: 2020
Видавництво: #книголав
Жанр: Біографії і Мемуари

 

 

Анотація до книги «Хороші хлопці. 50 героїв, що змінили світ добротою» Юрій Марченко, Роб Кемп

У хлопцях звикли насамперед цінувати силу, успішність та харизматичність, але аж ніяк не доброту, щедрість чи вміння дружити. Книга «Хороші хлопці» кидає виклик застарілій системі цінностей та знайомить нас із 50 героями, які показали, що змінити світ можна без меча та власного літака. Тут зібрані історії дивовижних чоловіків, серед яких Мухаммед Алі, Ліонель Мессі, Сергій Жадан, а також маловідомі герої, такі як Джеймс Гаррісон, який майже все життя здавав свою рідкісну кров, щоб врятувати мільйони немовлят. У виданні автор розповідає про важливі поступки справжніх героїв і простих чоловіків і доводить, що бути хорошим дійсно круто.

Дуже зручно на нашому сайті читати книги онлайн українською мовою, а перед цим ознайомитись з цитатами та відгуками тих, хто їх вже прочитав. Зробити це можна безкоштовно та без реєстрації.

Вірші, література різних жанрів, книжки для найменших – все це є у нас. Ви можете скачати книги на iPhone, iPad з ОС Android або iOS в різних форматах: pdf, rtf, txt, fb2, epub. Зручно також слухати аудіокниги на телефоні або планшеті.

Оцініть статтю
E-Biblioteka