«Хороша пам’ять» Марина Ещенко

Видавництво: Фабула
Жанр: Сучасна проза, Українська проза, Розповіді, Сучасна українська література

Анотація до книги «Хороша пам’ять» Марина Ещенко

Коротке оповідання — це вершина майстерності прозаїка, і Марина Єщенко в збірці «Хороша пам’ять» майстерно володіє цим жанром. Її герої — українці, які пережили тяжкі воєнні травми, і всіма силами намагаються зберегти волю до життя, психічну стійкість та оптимізм. У кожному з оповідань, що складають лише дві-три сторінки, відчувається реальна доля з усією її глибиною та драматизмом. Письменниця не пропонує тривіальних рішень, а справжній глибинний пафос її прози іноді приховується за іронією і словесною грою.

Читайте онлайн або завантажуйте книгу з онлайн-бібліотеки ebiblioteka.com.ua і дізнайтеся про життя, боротьбу і надію в історіях Марини Єщенко.

Дуже зручно на нашому сайті читати книгу «Хороша пам’ять» Марина Ещенко онлайн, а перед цим ознайомитись з цитатами та відгуками тих, хто їх вже прочитав. Зробити це можна безкоштовно та без реєстрації.