«Хороша дівчинка, зіпсована кров» Голлі Джексон

«Хороша дівчинка, зіпсована кров» Голлі ДжексонНазва: Хороша дівчинка, зіпсована кров
Письменник: Голлі Джексон
Видавництво: Readberry
Жанр: Сучасна проза, Трилери, Книги для підлітків, Молодіжна проза, Детективи

Анотація до книги «Хороша дівчинка, зіпсована кров» Голлі Джексон

«Хороша дівчинка, зіпсована кров» Голлі Джексон — це захопливий трилер, що продовжує історію Піппи Фіц-Амобі, яка після успішного розкриття справи у першій книзі вирішила завершити кар’єру детектива. Її подкаст набирає популярності, але коли зникає Джеймі, знайомий Піп, поліція не поспішає діяти, оскільки він вже неодноразово зникав і повертався.

Однак Піп впевнена, що цього разу все набагато серйозніше. І хоча вона планувала залишити минуле позаду, знову береться за розслідування. Проте що глибше вона занурюється в павутиння брехні та таємниць, то більша небезпека загрожує її життю. Вона мусить знайти відповіді і водночас залишитися живою.

Читайте або завантажуйте книгу в онлайн-бібліотеці ebiblioteka.com.ua та пориньте у світ напружених розслідувань і несподіваних поворотів!

Дуже зручно на нашому сайті читати книгу «Хороша дівчинка, зіпсована кров» Голлі Джексон онлайн, а перед цим ознайомитись з цитатами та відгуками тих, хто їх вже прочитав. Зробити це можна безкоштовно та без реєстрації.