«Хаматора» (Hamatora)

«Хаматора» (Hamatora)Назва: Хаматора
Переклад: MUR-Team
Рік: 2013
Жанри: Бойовики, Комікси

 

 

 

Анотація до книги «Хаматора» (Hamatora)

У цьому світі є люди, відомі як «Власники Мінімуму», здатні на «міні-чудеса». Уряд організував спеціальну елітну академію для таких людей, щоб вони могли розвивати свої навички та служити національним інтересам. І одного чудового дня звідти втікає студент з величезним потенціалом на ім’я Найс. Разом зі своєю помічницею Хаджиме він відкриває приватне детективне агентство та виконує замовлення клієнтів (часто пов’язані саме з «Тримачами Мінімуму»). У цей час найкращий студент академії Мурасакі одержує завдання повернути Найса. Він на дух не переносить Найса, який вважається генієм, але хоч-не-хоч тягається за ним і врешті-решт теж опиняється в його детективному агентстві.

Дуже зручно на нашому сайті читати книги онлайн українською мовою, а перед цим ознайомитися з цитатами та відгуками тих, хто їх уже прочитав. Зробити це можна безкоштовно та без реєстрації.

Вірші, література різних жанрів, книжки для найменших – все це є у нас. Ви можете завантажити книги на iPhone, iPad з ОС Android або iOS у різних форматах: pdf, rtf, txt, fb2, epub. Зручно також слухати аудіокниги на телефоні або планшеті.

Оцініть статтю
E-Biblioteka