«Казка про кролика Пітера» Беатріс Поттер

«Казка про кролика Пітера» Беатріс ПоттерНазва : Казка про кролика Пітера
Письменник : Беатрис Поттер
Рік : 2019
Жанри : Зарубіжні дитячі книги, Дитячі пригоди, Казки

 

 

 

Анотація до книги «Казка про кролика Пітера» Беатріс Поттер

Беатріс Поттер – англійська дитяча письменниця, яка жила і творила на початку минулого століття. В Англії казкаркою пишаються і навіть вважають її твори національним надбанням. Ваші казки відомі та улюблені всіх усього світу. Кого там тільки не побачиш! У них прачка-їжачка Ухті-Тухті стирає одяг лісовим жителям, білки запасають горішки на зиму і відвідують у переробки, кишечка в чобітках і курточках виходить на полювання з пневматичним рушницею, кролик Пітер у блакитній курточці вирушає на ближче злісним господарем-землеробом…

Беатріс Поттер дуже любила тварин, вивчала їх все життя і писала саме про них – забавних і серйозних, боягузливих і хоробрих, розважливих і відчайдушних. А ще міс Поттер сама створювала ілюстрації до своїх маленьких творів: вона «одягала» звірят у сукні, сюртучки та шапочки, і вони ставали такими схожими на людей…

Ці добрі казки і сьогодні подобаються малюкам та старшим дітям. Адже в них стільки героїв, яким дитина співпереживає, та пригод, які захоплюють. А для батьків книги Поттер – своєрідний «квиток у дитинство»: туди, де мама вечорами, обов’язково вголос і з виразом, читала про веселих звірят, які навчали доньок та синів дружбі, вірності та взаємодопомоги.

Дуже зручно на нашому сайті читати книги онлайн українською мовою, а перед цим ознайомитися з цитатами та відгуками тих, хто їх уже прочитав. Зробити це можна безкоштовно та без реєстрації.

Вірші, література різних жанрів, книжки для найменших – все це є у нас. Ви можете завантажити книги на iPhone, iPad з ОС Android або iOS у різних форматах: pdf, rtf, txt, fb2, epub. Зручно також слухати аудіокниги на телефоні або планшеті.

Оцініть статтю
E-Biblioteka