«Карпатська казка, або За десять днів до Купала» Наталія Довгопол

«Карпатська казка, або За десять днів до Купала» Наталія ДовгополНазва: Карпатська казка, або За десять днів до Купала
Письменник: Наталія Довгопол
Видавництво: Мультимедийное издательство Стрельбицкого
Жанри: Зарубіжна публіцистика, Сучасна зарубіжна література, Жахи і Містика, Зарубіжне фентезі

 

 

 

Анотація до книги «Карпатська казка, або За десять днів до Купала» Наталія Довгопол

Лише один раз на рік, перед святом Купала, відкривається дорога до забутого світу Нав. У тому світі мешкають нявки та чаклунки, міфічні істоти з цапиними ногами, перелесники та богині. Ту дорогу може показати Полудениця, назавжди залишаючи вас в потойбічному світі… Хіба лише ви ризикнете розгадати таємницю купальської ночі. Сестри Леся та Ксеня приїхали в Карпати на відпочинок разом, хоча кожна з них радо б позбулася компанії іншої. Легко ворогувати у великому місті, але що робити на гірських манівцях, де на кожному кроці чатують магічні створіння і неможливо зрозуміти, хто свій, а хто чужий?

Дуже зручно на нашому сайті читати книги онлайн українською мовою, а перед цим ознайомитися з цитатами та відгуками тих, хто їх уже прочитав. Зробити це можна безкоштовно та без реєстрації.

Вірші, література різних жанрів, книжки для найменших – все це є у нас. Ви можете завантажити книги на iPhone, iPad з ОС Android або iOS у різних форматах: pdf, rtf, txt, fb2, epub. Зручно також слухати аудіокниги на телефоні або планшеті.

Оцініть статтю
E-Biblioteka