«Кармілла» Джозеф Шерідан Ле Фаню

Письменник: Джозеф Шерідан Ле Фаню
Рік: 2023
Видавництво: Nebo BookLab Publishing
Жанр: Фантастика, Зарубіжна фантастика, Книги про вампірів, Жахи і Містика, Міське фентезі, Любовні романи

Анотація до книги «Кармілла» Джозеф Шерідан Ле Фаню

«Кармілла» Джозефа Шерідана Ле Фаню, випередивши «Дракулу» на 26 років, стала оригінальною історією про вампірів, просякнута сексуальною напруженістю та готичною романтикою.

У віддаленому замку в австрійській Штирії, Лаура веде усамітнене життя з хворим батьком. Однієї місячної ночі до замку приїжджає карета, що везе несподівану гостю — прекрасну Карміллу. Між Лаурою та її таємничою, привабливою супутницею зав’язується гаряча дружба.

Але Кармілла поводиться дедалі дивніше, схильна до моторошних нічних блукань, а Лауру починають мучити кошмари, і вона слабшає з кожним днем. Їхній зв’язок розкриває похмурі таємниці, що приховують справжню природу Кармілли.

Читайте онлайн або завантажуйте книгу з онлайн-бібліотеки ebiblioteka.com.ua і зануртесь у загадковий світ готичного жаху «Карміли».

Дуже зручно на нашому сайті читати книгу «Кармілла» Джозеф Шерідан Ле Фаню онлайн, а перед цим ознайомитись з цитатами та відгуками тих, хто їх вже прочитав. Зробити це можна безкоштовно та без реєстрації.