«Кам’яне обличчя, чорне серце. Азіатська філософія перемог без поразок» Чу Чин-Нінґ

«Кам'яне обличчя, чорне серце.  Азіатська філософія перемога без поразок» Чу Чин-НінґНазва : Кам’яне обличчя, чорне серце. Азіатська філософія перемога без поразок
Письменник : Чу Чин-Нінґ
Рік : 2019
Жанри : Психологія

 

 

 

Анотація до книги «Кам’яне обличчя, чорне серце. Азіатська філософія перемог без поразок» Чу Чин-Нінґ

«Кам’яне обличчя, чорне серце» описує таємний закон природи, що керує успішною поведінкою в кожному аспекті життя. Від стародавніх часів і дотепер усі успішні люди користуються цим секретом. Цей закон дає вигоду і в бізнесі, і в особистому житті. Не шукайте тут порад, як виробити специфічні вміння й особливі навички. Сила «кам’яного обличчя, чорного серця» вже всередині вас. Це внутрішня сила та природний стан справжнього «я», де повне задоволення, ясність, стійкість і співчуття невіддільні від вас. Найбільшою мірою, з’єднавшись із цією силою всередині себе, ви досягнете нездоланної чіткості та зосередження, щоб відкрити й реалізувати омріяну долю.

Навіть якщо ви лежите на землі, скористайтеся нею, щоб спертися і підвестися.

Дуже зручно на нашому сайті читати книги онлайн українською мовою, а перед цим ознайомитись з цитатами та відгуками тих, хто їх вже прочитав. Зробити це можна безкоштовно та без реєстрації.

Вірші, література різних жанрів, книжки для найменших – все це є у нас. Ви можете скачати книги на iPhone, iPad з ОС Android або iOS в різних форматах: pdf, rtf, txt, fb2, epub. Зручно також слухати аудіокниги на телефоні або планшеті.

Можливість перемогти дається ворогом.
Оцініть статтю
E-Biblioteka