«ІзоляцІя» Вадим Володарський

«ІзоляцІя» Вадим Володарський

Назва : Ізоляція
Письменник : Вадим Володарський
Жанри : Трилери, Детективи, Бойовики

 

 

 

Анотація до книги «ІзоляцІя» Вадим Володарський

У наш час можна познайомитися та призначити побачення в Інтернеті. Можна перечекати епідемію там, куди вірус не дістанеться. Можна створити віддалений рай із системою “усе включено”. Але чи ізоляція від зовнішнього світу допоможе ізолюватися від інтриг, які б змусили з глузду з’їхати самого Макіавеллі? Чи зберігають люди, якими не загрожує закон, самих себе, чи втрачають людську подобу? Чи смертельна небезпека може загрозити лише через вірус..? Чи лише загрожувати, чи вже зібрала кривий врожай..? В усьому треба розібратися… Від лише як самим залишиться після цих живих?
І нехай читач сам вирішує: це детектив реалістичний чи трохи фантастичний..? Життя зараз таке, що буває важко сказати, де реальність переходить у фантастику та навпаки…

Дуже зручно на нашому сайті читати книги онлайн українською мовою, а перед цим ознайомитися з цитатами та відгуками тих, хто їх уже прочитав. Зробити це можна безкоштовно та без реєстрації.

Вірші, література різних жанрів, книжки для найменших – все це є у нас. Ви можете завантажити книги на iPhone, iPad з ОС Android або iOS у різних форматах: pdf, rtf, txt, fb2, epub. Зручно також слухати аудіокниги на телефоні або планшеті.

Оцініть статтю
E-Biblioteka