“Історія пива у коміксах” Джонатан Геннесі, Майк Сміт, Аарон МакКоннелл

“Історія пива у коміксах” Джонатан Геннесі, Майк Сміт, Аарон МакКоннеллНазва: Історія пива у коміксах
Письменник: Джонатан Геннесі, Майк Сміт, Аарон МакКоннелл
Рік: 2016
Жанри: Кулінарія,  Історії з життя

 

 

 

Анотація до книги “Історія пива у коміксах” Джонатан Геннесі, Майк Сміт, Аарон МакКоннелл

Ми його п’ємо. Ми його любимо. Але що ж насправді нам відомо про пиво? Воно з’явилося приблизно 7000 р. до н.е., стало однією з рушійних сил розвитку людства і, завдяки вибуху крафтової революції, досі відіграє провідну роль. В “Історії пива у коміксах”, першому графічному романі, присвяченому улюбленому напою, автори Джонатан Геннессі, Майк Сміт і художник Аарон МакКоннелл розкажуть вам усе від самого початку та познайомлять із головними героями, подіями й – так-так! – пивом, що визначало і багато в чому творило історію людства. Тут немає занудних історичних текстів – є лише майстерні ілюстрації МакКоннелла, що не обмежені одним стилем, а переходять від детальних імітацій зображень певної епохи до мультяшних діаграм та історичних карикатур, і також гідні цього оформлення місткі репліки Геннессі та Сміта на кожній сторінці. Ця приємна комбінація візуального й інформативного матеріалу однаково потішить як поціновувачів пива, так і любителів коміксів.

Пиво – квінтесенція напоїв. Його назва, beer, можливо, походить від латинського bibere, що означає “пити”. Тож пиво синонімічне самому процесу пиття.

Дуже зручно на нашому сайті читати книги онлайн українською мовою, а перед цим ознайомитись з цитатами та відгуками тих, хто їх вже прочитав. Зробити це можна безкоштовно та без реєстрації.

Вірші, література різних жанрів, книжки для найменших – все це є у нас. Ви можете скачати книги на iPhone, iPad з ОС Android або iOS в різних форматах: pdf, rtf, txt, fb2, epub. Зручно також слухати аудіокниги на телефоні або планшеті.

Оцініть статтю
E-Biblioteka