«Історія IKEA. Бренд, що закохав у себе світ» Інгвар Кампрад, Бертіл Торекуль

«Історія IKEA. Бренд, що закохав у себе світ» Інгвар Кампрад, Бертіл ТорекульНазва: Історія IKEA. Бренд, що закохав у себе світ
Письменник: Інгвар Кампрад, Бертіл Торекуль
Рік: 2017
Жанри: Історії з життя, Бізнес-книги

 

 

Анотація до книги «Історія IKEA. Бренд, що закохав у себе світ» Інгвар Кампрад, Бертіл Торекуль

Ця книга присвячена історії та мрії. У ній розповідається про те, як можна побудувати високоприбутковий бізнес на основі креативності та взаємних довірчих відносин усередині нього. Розповідь ведеться від імені засновників компанії ІКЕА. Автори розповідають про те, як створена ними компанія зуміла увійти до лідерів ринку. Крім того, вони описують ті рішення, які допомогли їй не лише пережити різноманітні кризи, а й створити оригінальну та ефективну бізнес-модель.

Книжка буде цікава читачам тим, що в ній викладається історія компанії ІКЕА з перших рук. При цьому вона є максимально відвертою. Автори не лише розкривають секрети свого бізнесу, а й визнають скоєні ними помилки. Прочитавши цю книгу, можна зрозуміти причини приголомшливого успіху бренду ІКЕА. Вона буде цікава як діючим, так і майбутнім підприємцям, адже в ній містяться поради щодо створення та розвитку власного бізнесу від найуспішніших підприємців нашого часу.

Дуже зручно на нашому сайті читати книги онлайн українською мовою, а перед цим ознайомитись з цитатами та відгуками тих, хто їх вже прочитав. Зробити це можна безкоштовно та без реєстрації.

Вірші, література різних жанрів, книжки для найменших – все це є у нас. Ви можете скачати книги на iPhone, iPad з ОС Android або iOS в різних форматах: pdf, rtf, txt, fb2, epub. Зручно також слухати аудіокниги на телефоні або планшеті.

Оцініть статтю
E-Biblioteka