«Іскри гніву» Мак Карсегі

«Іскри гніву» Мак КарсегіНазва: Іскри гніву
Письменник: Мак Карсегі
Рік: 2022
Жанри: Історичні любовні романи

 

 

 

Анотація до книги «Іскри гніву» Мак Карсегі

Землі наші знаходились між трьох великих держав: Річчю Посполитою, Османською імперією і Московією. Та були й ті, хто не хотів жити під гнітом. Вони подалися за пороги і збудували фортецю, яку назвуть Січчю. Вона стала осередком і символом свободи, а люди, які перебували тут, згодом отримала назву Військо Низове Запорозьке. Визнані вояки, хоробрі і безстрашні лицарі, стояли на захисті рідної землі не зважаючи, який ворог їм загрожував. А люд на цих землях був непокірний та волелюбний і запорожці завжди підтримували його потуги і допомагали в боротьбі. Першими з непокірних були Северин Наливайко, Григорій Лобода і Матвій Шавула. Вони дали відповідь шаблею на гніт польської шляхти.

Дуже зручно на нашому сайті читати книги онлайн українською мовою, а перед цим ознайомитись з цитатами та відгуками тих, хто їх вже прочитав. Зробити це можна безкоштовно та без реєстрації.

Вірші, література різних жанрів, книжки для найменших – все це є у нас. Ви можете скачати книги на iPhone, iPad з ОС Android або iOS в різних форматах: pdf, rtf, txt, fb2, epub. Зручно також слухати аудіокниги на телефоні або планшеті.

Оцініть статтю
E-Biblioteka