«Іскра богів. Не кохай мене» Мара Вульф

«Іскра богів. Не кохай мене» Мара ВульфНазва: Іскра богів. Не кохай мене
Письменник: Мара Вульф
Видавництво: Readberry
Жанр: Сучасна зарубіжна література, Фентезі, Любовне фентезі, Міфи. Легенди. Эпос, Книги для підлітків

Анотація до книги «Іскра богів. Не кохай мене» Мара Вульф

«Іскра богів. Не кохай мене» Мари Вульф — це захоплива історія, де міфи перетинаються з романтикою, а боги й люди вплутані у вічну гру долі. Джесс прагне лише спокійного літа в таборі серед Скелястих гір, але її плани змінюються, коли вона зустрічає Кайдена, загадкового хлопця з смарагдовими очима, який виявляється не просто людиною, а Прометеєм — титаном, що прагне позбутися безсмертя. Для цього йому потрібно виграти турнір богів, а єдина умова — знайти дівчину, яка чинитиме йому опір.

Але що важливіше: перемога в турнірі чи серце Джесс? Вона ще не підозрює, наскільки особливою є, і як сильно її присутність може змінити хід подій, навіть у світі могутніх богів. Ця перша книга обіцяє читачам незабутню подорож через світ міфології, кохання і боротьби за свободу.

Читайте онлайн або завантажуйте книгу в онлайн-бібліотеці ebiblioteka.com.ua.

Дуже зручно на нашому сайті читати книгу «Іскра богів. Не кохай мене» Мара Вульф онлайн, а перед цим ознайомитись з цитатами та відгуками тих, хто їх вже прочитав. Зробити це можна безкоштовно та без реєстрації.