«Інга» Скотт Ферріс

«Інга» Скотт ФеррісНазва: Інга
Письменник: Скотт Ферріс
Рік: 2016
Видавництво: Yakaboo Publishing
Жанр: Біографії і Мемуари

 

 

Анотація до книги «Інга» Скотт Ферріс

Коли Джон Кеннеді казав: “Жоден чоловік не полюбить кохання більше за політику”, – за цими словами вже був особистий досвід. Заради президентських амбіцій він відмовився від найбільшого роману свого життя, від жінки, в яку не тільки був закоханий, а й вважав рівною собі за інтелектом і харизмою. Інґа Арвад, данська акторка й журналістка, прожила таке незвичайне й насичене життя, що за словами сучасників, “скидалася на майже вигаданий персонаж”. Її роман із майбутнім президентом США Джоном Кеннеді не був єдиною захопливою історією: перемога у конкурсі “Міс Данія” й боротьба за титул “Міс Європа”, журналістика та кіно, екзотичні подорожі, інтерв’ю з Гітлером, втеч від нацистів, підозри у шпигунстві, стеження ФБР, кілька шлюбів із харизматичними визначними чоловіками – це тільки найяскравіші епізоди з біографії, чи не на кожній сторінці якої зустрічаємо передбачення знакових жіночих образів другої половини ХХ століття. “Чоловіки, яких вона любила, постійно залишали її позаду, далі поринаючи у пригоди, до яких вона так жадала долучитись. “Це було прокляття мого буття, казала вона якось своєму старшому синові. – ЗАВЖДИ (її наголос) бути про якомусь чоловікові”. Джек міг стати іншим. Ті, хто знав їх як пару, зазначали, що Інґа і Джек чудово підходили одне одному. Джек глибоко переймався зовнішністю і здатністю зачаровувати. Він називав це “ВО – Велика Особистість”, і його надихало, що Інґа була рівною йому в своїй харизмі. З більшістю жінок Джек поводився як шовініст, але він захоплювався розумом Інґи так само, як і ЇЇ красою, і ставився до неї як рівної йому інтелектуально. Вона бачила в світі навіть більше за нього, зустрічала більше державних мужів, вільно володіла чотирма мовами. За інших обставин Інґа, “усміхнена, білява, жвава” стала б прекрасною першою леді, але… У жовтні 1941 року, коли Інґа зустріла Джека і в них почався роман, вона вже розлучилася з одним чоловіком – єгипетським аристократом і дипломатом, але все ще була заміжньою за іншим – Фейошем – хоча також уже планувала розлучитися і з ним. Для Джека, члена найвідомішої американської католицької родини, шлюб із двічі розлученою протестанткою означав би без поворотний розрив із сім’єю і кінець політичної кар’єри”. Скотт Ферріс, “Інґа”

Дуже зручно на нашому сайті читати книги онлайн українською мовою, а перед цим ознайомитись з цитатами та відгуками тих, хто їх вже прочитав. Зробити це можна безкоштовно та без реєстрації.

Вірші, література різних жанрів, книжки для найменших – все це є у нас. Ви можете скачати книги на iPhone, iPad з ОС Android або iOS в різних форматах: pdf, rtf, txt, fb2, epub. Зручно також слухати аудіокниги на телефоні або планшеті.

Оцініть статтю
E-Biblioteka