«І все таки – істинна» Ксенія Мур

«І все таки – істинна» Ксенія МурНазва: І все таки – істинна
Письменник: Ксенія Мур
Рік: 2022
Жанри: Фентезі, Любовне фентезі

 

 

 

Анотація до книги «І все таки – істинна» Ксенія Мур

Подружня зрада може привести будь-яку людину в сказ. Це не дивно, адже така подія – удар для простої людини. Тут і до лиха недалеко. Така біда трапилася і з головною героїнею книги Ксенії Мур «І все ж таки – справжня». Але все ж таки саме з цього хворобливого епізоду почалися її найцікавіші пригоди в житті в другому світі, яке лише спочатку здавалося неприємним.

Головна героїня цієї книги була мешканкою нашого світу. Якось вона виявила свого коханого з іншою жінкою. Що далі жінка не запам’ятала. За свідченнями очевидців, машина з невідомою пасажиркою потрапила до ДТП і перекинулася з моста до річки. Отямилася жінка вже у другому світі, світі магії. Тут вона – Сабріна Уельтон. Так звуть господарку того тіла, в якому опинилася попаданка.

Починає вона свій шлях у ньому зі звичайної сараї, адже жити їй поки що ніде. З їжею та рештою теж проблеми. Їй допомагає хтось Хіден. Хто він – невідомо, але він має при собі палицю мага і має відповідні здібності. Він відновлює здоров’я попаданки і повідомляє їй про те, що у неї – мітка знедоленої. Один із драконів, могутній владика у цьому світі, відкинув її, а вірніше ту, у чиєму тілі головна героїня живе друге життя. З цього моменту починаються захоплюючі пригоди нашої колишньої сучасниці у новому для неї світі, де є місце не лише інтригам та таємницям, а й кохання.

Дуже зручно на нашому сайті читати книги онлайн українською мовою, а перед цим ознайомитись з цитатами та відгуками тих, хто їх вже прочитав. Зробити це можна безкоштовно та без реєстрації.

Вірші, література різних жанрів, книжки для найменших – все це є у нас. Ви можете скачати книги на iPhone, iPad з ОС Android або iOS в різних форматах: pdf, rtf, txt, fb2, epub. Зручно також слухати аудіокниги на телефоні або планшеті.

Оцініть статтю
E-Biblioteka