«Гвін Пін і чудернацька мандрівка» Джулія Дональдсон

«Гвін Пін і чудернацька мандрівка» Джулія ДональдсонНазва: Гвін Пін і чудернацька мандрівка
Письменник: Джулія Дональдсон
Видавництво: Читаріум
Жанр: Сучасна проза, Дитячі книги, Казки, Пригоди, Природа і тварини

Анотація до книги «Гвін Пін і чудернацька мандрівка» Джулія Дональдсон

«Гвін Пін і чудернацька мандрівка» Джулії Дональдсон — це весела та зворушлива історія про маленького пінгвіна Гвіна, який усе життя мріє втекти зі зоопарку та дістатися до Антарктиди. Гвін Пін хоче побачити далекий світ, де живуть його родичі — пінгвіни, і відчути справжню свободу на крижаних просторах. Незважаючи на те, що він навіть не знає, де ця загадкова Антарктида, Гвін не втрачає надії та вирушає в неймовірну подорож.

Це історія про мрії, відвагу та наполегливість, яка захопить дітей і дорослих. Разом із Гвіном Піном читачі пройдуть шлях повний пригод, зустрічей із новими друзями та випробувань. І чи вдасться йому знайти шлях до своєї мрії?

Книгу можна читати онлайн або завантажити в онлайн-бібліотеці ebiblioteka.com.ua!

Дуже зручно на нашому сайті читати книгу «Гвін Пін і чудернацька мандрівка» Джулія Дональдсон онлайн, а перед цим ознайомитись з цитатами та відгуками тих, хто їх вже прочитав. Зробити це можна безкоштовно та без реєстрації.