«Гравець 1. Що з нами станеться» Дуґлас Коупленд

«Гравець 1. Що з нами станеться» Дуґлас КоуплендНазва: Гравець 1. Що з нами станеться
Письменник: Дуґлас Коупленд
Рік: 2020
Жанри: Сучасна проза

 

 

 

Анотація до книги «Гравець 1. Що з нами станеться» Дуґлас Коупленд

Скільки часу потрібно, щоб життя людини повністю змінилося? А кілька людей? А всього людства? Дуглас Коупленд пропонує свій варіант і показує, що може статися лише за п’ять годин. Рік — бармен-невдаха. Люк — пастор-утікач. Рейчел намагається знайти когось, хто може стати батьком її дитини. Карен приїхала на інтернет-побачення з Ворреном, який нікому не подобається. Ще є сучасний проповідник, що вміє красиво говорити і спритно виманювати гроші. І є неймовірна, жахлива катастрофа, яку неможливо пояснити з невеликого коктейльного бару, де зникли Інтернет, електрика і вода. І від усіх небезпек захищають лише поспіхом забарикадовані двері. За ці п’ять років героя переосмислити все своє життя, відкриють у собі нові, ще досі невідомі почуття і, можливо, Бога. Зрештою, що таке Бог для купки людських творінь перед обличчям кінця світу?

Дуглас Коупленд у романі «Гравець 1: що з нами станеться» досліджує сучасну кризу часу, людську ідентичність, суспільство, релігію та загробне життя. Книга дає стільки запитань, скільки відповідей, тим самим читачі розуміють, що ми перебуваємо в новій фазі вигляду як вид — і що немає повороту назад.

Дуже зручно на нашому сайті читати книги онлайн українською мовою, а перед цим ознайомитись з цитатами та відгуками тих, хто їх вже прочитав. Зробити це можна безкоштовно та без реєстрації.

Вірші, література різних жанрів, книжки для найменших – все це є у нас. Ви можете скачати книги на iPhone, iPad з ОС Android або iOS в різних форматах: pdf, rtf, txt, fb2, epub. Зручно також слухати аудіокниги на телефоні або планшеті.

Оцініть статтю
E-Biblioteka