«Гранатовий браслет» Олександр Купрін

«Гранатовий браслет» Олександр КупрінНазва: Гранатовий браслет
Письменник: Олександр Купрін
Рік: 1883
Жанри: Зарубіжна класика

 

 

 

Анотація до книги «Гранатовий браслет» Олександр Купрін

«У середині серпня, перед народженням молодого місяця, раптом настали огидні погоди, які так властиві північному узбережжю Чорного моря. То цілою добою важко лежав над землею і морем густий туман, і тоді величезна сирена на маяку ревела вдень і вночі, наче скажений бик. То з ранку до ранку йшов не перестаючи дрібний, як водяний пил, дощ, що перетворював глинисті дороги і стежки на суцільний густий бруд, у якому надовго ув’язали вози та екіпажі…»

Кохання має бути трагедією. Найбільшою таємницею у світі! Жодні життєві зручності, розрахунки та компроміси не повинні її стосуватися.

Дуже зручно на нашому сайті читати книги онлайн українською мовою, а перед цим ознайомитись з цитатами та відгуками тих, хто їх вже прочитав. Зробити це можна безкоштовно та без реєстрації.

Вірші, література різних жанрів, книжки для найменших – все це є у нас. Ви можете скачати книги на iPhone, iPad з ОС Android або iOS в різних форматах: pdf, rtf, txt, fb2, epub. Зручно також слухати аудіокниги на телефоні або планшеті.

«Не лізь на смерть, поки тебе не покличуть».
Оцініть статтю
E-Biblioteka