«Гра в бісер» Герман Гессе

Рік: 1943
Жанри: Зарубіжна класика, Класична проза, Література 20 століття

Анотація до книги «Гра в бісер» Герман Гессе

Перед вами – книга, без якої немислима вся культура постмодернізму Європи – у літературі, кіно, театрі.

Що це – геніальний авангардистський роман, стилізований під філософію сюрреалізму, чи геніальне філософське есе, стилізоване під сюрреалістичний роман? Мабуть, тепер це й байдуже.

Важливо одне – йдуть роки та десятиліття, а вишуканої, болісної та езотеричної «грі в бісер», як і раніше, немає кінця. Бо така гра, в яку грають найкращі люди…