«Гра престолів. Книга 1» Джордж Мартін

Видавництво: КМ-БУКС
Жанр: Фентезі, Зарубіжне фентезі, Фентезі про драконів, Історичне фентезі

Анотація до книги «Гра престолів. Книга 1» Джордж Мартін

«Гра престолів. Книга 1» Джорджа Мартіна — це початок грандіозної саги, що занурює читача у світ Сімох Королівств Вестеросу. У цьому світі пори року тривають по кілька років, і на горизонті наближається зима разом із загадковими загрозами з Півночі. Тим часом великі родини ведуть жорстоку боротьбу за Залізний трон, сповнену інтриг, зрад і кровопролиття.

Три століття тому династія Таргарієнів об’єднала королівства, використовуючи силу драконів, але внутрішні конфлікти знищили і драконів, і їхню владу. Тепер на троні сидить інша династія, але претендентів на престол більше, ніж коли-небудь, і мирне життя опинилося під загрозою.

Книгу можна читати онлайн або завантажити в онлайн-бібліотеці ebiblioteka.com.ua.

Дуже зручно на нашому сайті читати книгу «Гра престолів. Книга 1» Джордж Мартін онлайн, а перед цим ознайомитись з цитатами та відгуками тих, хто їх вже прочитав. Зробити це можна безкоштовно та без реєстрації.