«Гра долі. Гадес і Персефона. Книга 2» Скарлетт Сент-Клер

«Гра долі. Гадес і Персефона. Книга 2» Скарлетт Сент-КлерНазва: Гра долі. Гадес і Персефона. Книга 2
Письменник: Скарлетт Сент-Клер
Видавництво: Bookchef
Жанр: Сучасна зарубіжна література, Любовні романи, Любовна фантастика, Фантастика, Фентезі

Анотація до книги «Гра долі. Гадес і Персефона. Книга 2» Скарлетт Сент-Клер

«Гра долі. Гадес і Персефона. Книга 2» Скарлетт Сент-Клер — захоплива історія про протистояння кохання та долі. Гадес, бог мертвих, славиться своїм жорстким правлінням, розкішними нічними клубами та нездійсненними угодами. Він звик контролювати все, тому неочікувано дізнається, що доля обрала для нього майбутню дружину та королеву — Персефону, богиню весни.

Амбітна студентка-журналістка Персефона, незважаючи на свій потяг до харизматичного бога, вирішує викрити його безжальні методи управління. Вона кидає йому виклик на кожному кроці, навіть попри шалене притягання, що спалахує між ними.

Гадес стикається з непростим завданням — довести Персефоні, що вона помиляється. Але незалежно від його намагань, існують сили, які прагнуть їх розлучити. Гадес розуміє, що заради кохання він готовий на все, навіть кинути виклик самій долі.

Дізнайтеся, як розвиватиметься ця захоплива історія, читаючи книгу онлайн або завантаживши її безкоштовно в онлайн-бібліотеці ebiblioteka.com.ua. Книга доступна українською мовою у форматах fb2, rtf, pdf, epub, txt.

Дуже зручно на нашому сайті читати книгу «Гра долі. Гадес і Персефона. Книга 2» Скарлетт Сент-Клер онлайн, а перед цим ознайомитись з цитатами та відгуками тих, хто їх вже прочитав. Зробити це можна безкоштовно та без реєстрації.