«Гірський король» Андерс Де ла Мотт

Видавництво: КМ-БУКС
Жанр: Сучасна проза, Трилери, Детективи, Жахи і Містика

Анотація до книги «Гірський король» Андерс Де ла Мотт

«Гірський король» Андерса Де ла Мотта — це захопливий детективний трилер, у центрі якого Леонора Аскер, досвідчена слідча, яка отримує несподіване призначення у Відділ осиротілих справ та загублених душ. Спочатку це здається пониженням, але все змінюється, коли вона починає розслідування дивної справи, пов’язаної з таємничими фігурками, що з’являються у масштабному макеті залізниці. Одна з них нагадує зниклу дівчину з нещодавньої справи про викрадення.

Леонора, разом з урбаністом Мартіном Гіллом, намагається розкрити заплутані зв’язки між зловісними фігурками, дивними пророцтвами та темним минулим, яке ховається у серці гори. Справжнє зло починає проявляти себе, і розслідування перетворюється на боротьбу з власними страхами та спогадами.

Цей роман пронизаний атмосферою таємниці й невизначеності, залишаючи читача в напрузі до останньої сторінки.

Читати онлайн або завантажити книгу можна на сайті онлайн-бібліотеки ebiblioteka.com.ua!

Дуже зручно на нашому сайті читати книгу «Гірський король» Андерс Де ла Мотт онлайн, а перед цим ознайомитись з цитатами та відгуками тих, хто їх вже прочитав. Зробити це можна безкоштовно та без реєстрації.