«Гіркий присмак кохання» Альбіна Вишневська

«Гіркий присмак кохання» Альбіна ВишневськаНазва: Гіркий присмак кохання
Письменник: Альбіна Вишневська
Жанр: Любовні романи,  Сучасні любовні романи

 

 

 

 

Анотація до книги «Гіркий присмак кохання» Альбіна Вишневська

– Я буду зберігати тобі вірність, друже.
– Краще за цей час знайди собі наречену, бо першим має стати на рушник найстарший. Тобі майже тридцять два, а ти й досі найбажаніший холостяк у батька в компанії.
– Повір, Тарасе, як зустріну ту єдину, від якої мурахи по шкірі, то обов’язково одружуся.
– Мурахи – це більш схоже на відхилення, Стасе.
– То ти й досі не віриш у те, що кохання буває підступним? В те, що хитрий Купідон у своєму арсеналі має мільйон варіантів, щоб спрямувати тебе у правильному напрямку?
– Це все маячня. Я вірю лише в те, що жінкою можна захоплюватися, робити заради неї дурниці, оберігати її, але кохання…ні, в таке трактування не вірю.
Я навіть уявити собі не міг, що вона стане моїм прокляттям. І на власному досвіді відчую гіркий присмак кохання…до дружини батька.

Дуже зручно на нашому сайті читати книги онлайн українською мовою, а перед цим ознайомитись з цитатами та відгуками тих, хто їх вже прочитав. Зробити це можна безкоштовно та без реєстрації.

Вірші, література різних жанрів, книжки для найменших – все це є у нас. Ви можете скачати книги на iPhone, iPad з ОС Android або iOS в різних форматах: pdf, rtf, txt, fb2, epub. Зручно також слухати аудіокниги на телефоні або планшеті.

Оцініть статтю
E-Biblioteka