«Газетярки. Книга 1» Брайан Вон

Газетярки. Книга 1
Назва: Газетярки. Книга 1
Письменник: Брайан Вон
Рік: 2023
Видавництво: Навчальна книга – Богдан
Жанр: Комікси і графічні романи Підліткова література Дитячі новинки

 

 

 

Анотація до книги «Газетярки. Книга 1» Брайан Вон

“Газетярки. Книга 1” – захоплива подорож у найкращі роки дитинства і найбільш загадкові аспекти маленького містечка. Ця книга створена Браяном К. Воном, автором бестселера New York Times «Сага», і магією малюнків Кліффа Чяна, легендарного художника «Диво-жінки».

Ми переносимося у часи 1988 року, точно після Гелловіну, коли свіжий осінній повітря наповнює місто містичними вібраціями. Чотири 12-річні дівчини, що працюють в місцевій газеті, стають учасницями найзахопливішої пригоди у своєму житті.

Серед них – інтелектуальна і винахідлива Ліла, завжди навіть не на шляху найменших сенсацій; відважна та завзята Емма, що завжди готова вийти за межі звичайного; відмінниця Хлоя, чия винахідливість та аналітичний розум завжди виявляються в пригоді; і найстарша, але не менш смілива, Віолет, головний редактор газети, яка знає все і завжди знаходить шлях до правди.

У цій сенсаційній мальовничій серії, яка сплітає ностальгію, першу роботу і останні дні дитинства, знайомтеся із маленьким містечком, де кожна вуличка та будинок приховує надприродну таємницю. Разом з героїні вируште на захоплюючу подорож, що виявиться важливою першою кроком у доросле життя і розкриє таємниці, які змінють їхнє світосприйняття назавжди. “Газетярки. Книга 1” – це не лише історія пригод, це історія про зростання, дружбу і магію дитинства, яка впливає на всі подальші дні життя.


Дуже зручно на нашому сайті читати книгу «Газетярки. Книга 1» Брайан Вон онлайн українською мовою, а перед цим ознайомитись з цитатами та відгуками тих, хто їх вже прочитав. Зробити це можна безкоштовно та без реєстрації.

Вірші, література різних жанрів, книжки для найменших – все це є у нас. Ви можете скачати книгу повністю безкоштовно на iPhone, iPad з ОС Android або iOS в різних форматах: pdf, rtf, txt, fb2, epub. Зручно також слухати аудіокниги на телефоні або планшеті.

Оцініть статтю
E-Biblioteka