«Гарна стратегія. Погана стратегія» Річард Румельт

«Гарна стратегія. Погана стратегія» Річард РумельтНазва: Гарна стратегія. Погана стратегія
Письменник: Річард Румельт
Рік: 2019
Жанри: Менеджмент і кадри

 

 

 

Анотація до книги «Гарна стратегія. Погана стратегія» Річард Румельт

Річард Румельт переконливо – як свідок, який дає письмові свідчення під присягою, – доводить: те, що в більшості компаній вважають за хорошу стратегію, не має права претендувати на таке високе звання. Найчастіше вони задовольняються тим, що автор називає “поганою стратегією”, тобто або набором недосяжних цілей, або так званим баченням, формулювання якого рясніють новомодними, але не значущими термінами, і які в ідеалі повинні розділяти всі співробітники компанії. Книга повна прикладів та переконливих аргументів досвідченого дослідника, викладача та консультанта; Її можна назвати практичною інструкцією для будь-кого, хто обіймає керівну посаду і, отже, зобов’язаний мислити та діяти стратегічно.

Дуже зручно на нашому сайті читати книги онлайн українською мовою, а перед цим ознайомитись з цитатами та відгуками тих, хто їх вже прочитав. Зробити це можна безкоштовно та без реєстрації.

Вірші, література різних жанрів, книжки для найменших – все це є у нас. Ви можете скачати книги на iPhone, iPad з ОС Android або iOS в різних форматах: pdf, rtf, txt, fb2, epub. Зручно також слухати аудіокниги на телефоні або планшеті.

Оцініть статтю
E-Biblioteka