«Ґудзики та сором. Книга 4» Пенелопа Скай

«Ґудзики та сором. Книга 4» Пенелопа СкайНазва: Ґудзики та сором. Книга 4
Письменник: Пенелопа Скай
Видавництво: Книжковий Клуб “Клуб Сімейного Дозвілля”
Жанр: Сучасні любовні романи, Любовні романи, Еротичні романи, Еротика, Секс

Анотація до книги «Ґудзики та сором. Книга 4» Пенелопа Скай

У четвертій книзі серії Пенелопи Скай «Ґудзики та сором» Кроу та Перл нарешті знаходять довгоочікуваний спокій і гармонію. Але цей мир виявляється короткочасним, коли Кейн, брат Кроу, ставить під загрозу сімейний бізнес. Вперше він погоджується прийняти не повну оплату за послуги їхньої зброярні, а дуже специфічну заставу.

Вбивство найзапеклішого ворога сім’ї Барчетті звільнило місце для ще небезпечнішого монстра. Новий партнер Кейна безпосередньо пов’язаний із торгівлею людьми. Тепер доля сімейного бізнесу та людяність молодшого Барчетті залежать від чарівної Аделіни, яка повинна вирішити, що візьме гору — людяність чи прагнення зберегти бізнес.

Читати онлайн або завантажити книгу «Ґудзики та сором. Книга 4» Пенелопи Скай можна в онлайн бібліотеці ebiblioteka.com.ua.

Дуже зручно на нашому сайті читати книгу «Ґудзики та сором. Книга 4» Пенелопа Скай онлайн, а перед цим ознайомитись з цитатами та відгуками тих, хто їх вже прочитав. Зробити це можна безкоштовно та без реєстрації.