«Флорографія. Ілюстрований довідник з вікторіанської мови квітів» Джессіка Ру

«Флорографія. Ілюстрований довідник з вікторіанської мови квітів» Джессіка РуНазва: Флорографія. Ілюстрований довідник з вікторіанської мови квітів
Письменник: Джессіка Ру
Видавництво: ArtHuss
Жанр: Сучасна проза, Особистісний ріст

Анотація до книги «Флорографія. Ілюстрований довідник з вікторіанської мови квітів» Джессіка Ру

«Флорографія. Ілюстрований довідник з вікторіанської мови квітів» Джессіки Ру відкриває перед читачами чарівний світ, де кожна квітка та трава мають своє приховане значення. Від гісопу до цар-зілля, від лаванди до чортополоху – цей ілюстрований довідник розповідає про те, як за допомогою квітів можна передавати емоції та послання. Завдяки пречудовим ілюстраціям і захоплюючим історіям, які Джессіка Ру створила на основі глибоких досліджень, перед нами оживає забута «мова квітів», що була дуже популярна у вікторіанську епоху.

Дізнайтеся більше про таємниці квітів, читаючи онлайн або завантажуючи книгу в онлайн бібліотеці ebiblioteka.com.ua.

Дуже зручно на нашому сайті читати книгу «Флорографія. Ілюстрований довідник з вікторіанської мови квітів» Джессіка Ру онлайн, а перед цим ознайомитись з цитатами та відгуками тих, хто їх вже прочитав. Зробити це можна безкоштовно та без реєстрації.