«Фатальне благословення. Книга 2» Луїза Пенні

«Фатальне благословення. Книга 2» Луїза ПенніНазва: Фатальне благословення. Книга 2
Письменник: Луїза Пенні
Видавництво: Книжковий Клуб “Клуб Сімейного Дозвілля”
Жанр: Детективи, Поліцейські детективи, Зарубіжні детективи, Сучасні детективи

Анотація до книги «Фатальне благословення. Книга 2» Луїза Пенні

«Фатальне благословення. Книга 2» Луїзи Пенні — це напружений детектив, дія якого відбувається в затишному селі Три Сосни, розташованому поблизу Квебека. Мешканці готуються до Різдва, але святковий настрій перериває жорстоке вбивство. Під час щорічного турніру з керлінгу на замерзлому озері просто на очах у всіх вбивають Сісі де Пуатьє — жінку, яку майже всі в селі недолюблювали. Інспектор Арман Ґамаш береться за розслідування, і чим більше він дізнається про місцевих жителів, тим ясніше стає, що випадковостей тут немає — це було сплановане вбивство. Але мешканці села вперто мовчать, кожен має свої секрети.

Читати онлайн або завантажити книгу можна в онлайн-бібліотеці ebiblioteka.com.ua.

Дуже зручно на нашому сайті читати книгу «Фатальне благословення. Книга 2» Луїза Пенні онлайн, а перед цим ознайомитись з цитатами та відгуками тих, хто їх вже прочитав. Зробити це можна безкоштовно та без реєстрації.