«Фантастичний містер Лис» Роальд Даль

«Фантастичний містер Лис» Роальд ДальНазва: Фантастичний містер Лис
Письменник: Роальд Даль
Рік: 2020
Жанри: Дитяча проза, Зарубіжні дитячі книги, Дитячі пригоди

 

 

 

Анотація до книги «Фантастичний містер Лис» Роальд Даль

Маленька історія, про те, як можна впоратися за допомогою хитрощів з живодерами і по сусідству мерзенними фермерами. Один худий як спиця, і постійно бухає свій сидр, разить від нього так, що дух захоплює. Другий розжирів від того, що постійно їсть курку. А третій з гусей і качок робить паштет розмазує так, дивно, як сам є це.

А історія наша, піде про сімейство лисиць, яких ці три горі фермери намагаються викурити з нори. Але містер Фокс завжди знайде вихід. Якщо вихід на поверхню закритий, то настав час шукати шлях вниз. І настав час рити прохід у гості до трьох фермерів, за поповненням запасів їжі.

Дуже зручно на нашому сайті читати книги онлайн українською мовою, а перед цим ознайомитись з цитатами та відгуками тих, хто їх вже прочитав. Зробити це можна безкоштовно та без реєстрації.

Вірші, література різних жанрів, книжки для найменших – все це є у нас. Ви можете скачати книги на iPhone, iPad з ОС Android або iOS в різних форматах: pdf, rtf, txt, fb2, epub. Зручно також слухати аудіокниги на телефоні або планшеті.

Оцініть статтю
E-Biblioteka