«Елеанор і Парк» Рейнбоу Рауелл

Рік: 2016
Жанри: Книги для підлітків

Анотація до книги «Елеанор і Парк» Рейнбоу Рауелл

Парк, наполовину кореєць, почувається аутсайдером серед однолітків. У шкільному автобусі він устромляє навушники глибше у вуха, включає на повну гучність «нову хвилю» і дістає комікси, щоб відгородитися від оточуючих. Однак коли в автобусі з’являється Елеанора, з обв’язаними навколо зап’ясток хустками, в чоловічій сорочці і безформних джинсах, пухка, з ластовинням на обличчі і копиком рудих кучериків, що стирчать у різні боки, – Парк розуміє, що не так вже все в нього і погано. Вони їдуть до школи та зі школи на одному сидінні, але вперто ігнорують один одного. Доки Парк не помічає: Елеанора теж читає комікси, заглядаючи йому через плече… «Елеанора і Парк» — це ніжна, чуттєва і реалістична історія відносин двох підлітків, досить сміливих, щоб полюбити, і досить розумних, щоб розуміти , Що перше кохання не може тривати довго.