«Джеймс і гігантський персик» Роальд Даль

«Джеймс і гігантський персик» Роальд ДальНазва: Джеймс і гігантський персик
Письменник: Роальд Даль
Рік: 1961
Жанри: Зарубіжна класика, Зарубіжні дитячі книги, Література 20 століття

 

 

 

Анотація до книги «Джеймс і гігантський персик» Роальд Даль

Коли Джеймс Генрі Троттер випадково упускає магічні кристали біля старого персикового дерева, починають відбуватися дивовижні речі. Один з персиків у верхній частині крони починає рости на очах, і незабаром стає таким великим, як будинок.
Джеймсу вдається виявити потаємний вхід усередину плода. Забравшись усередину, хлопчик зустрічає там маленьких мешканців, які стають його найвірнішими друзями.
Джеймс сирота, його батьки загинули, хлопчик живе з двома страшно неприємними тітками і почувається дуже нещасним. Після багатьох років такого важкого життя, Джеймс тікає від своїх злісних тіток і разом із шістьма новими друзями прямує назустріч пригодам.

Дуже зручно на нашому сайті читати книги онлайн українською мовою, а перед цим ознайомитись з цитатами та відгуками тих, хто їх вже прочитав. Зробити це можна безкоштовно та без реєстрації.

Вірші, література різних жанрів, книжки для найменших – все це є у нас. Ви можете скачати книги на iPhone, iPad з ОС Android або iOS в різних форматах: pdf, rtf, txt, fb2, epub. Зручно також слухати аудіокниги на телефоні або планшеті.

Оцініть статтю
E-Biblioteka