«Дивовижні пригоди всередині тіла. Велика подорож від голови до п’ят» Гевiн ФренсiсНазва: Дивовижні пригоди всередині тіла. Велика подорож від голови до п’ят
Письменник: Гевiн Френсiс
Рік: 2015
Видавництво: Клуб Сімейного Дозвілля
Жанри: Зарубіжна освітня література, Прикладна і науково-популярна література

Анотація до книги «Дивовижні пригоди всередині тіла. Велика подорож від голови до п’ят» Гевiн Френсiс

Захоплива мандрівка! Суцільні несподіванки! Від головного мозку і до стоп! Ця подорож переверне ваше уявлення про власне тіло, допоможе позбутися багатьох упереджень і отримати безліч цікавих і корисних знань про невидимі процеси, які в ньому відбуваються щодня. Який зв’язок між діагностикою інсульту та картинами Леонардо Да Вінчі? Як описи травм допомагали історикам вивчати старовинну зброю? Чому сердечний біль допомагає нам триматися за життя? Як древні медики уявляли механізм зору та як винайшли штучний кришталик? Чому параліч обличчя лікують уколами паралізуючих препаратів? Як у автомобільному гаражі було винайдено метод лікування хронічного запаморочення?

«Подорож людиною» – літературна карта людського тіла з культурної, філософської та медичної точок зору. Лікарняний досвід Гевіна Френсіса у повній мірі відображений на сторінках книги.