« Дитячий атлас світу. 60 географічних карт » Клаудія Мартін, Вікторія Смаль

Назва: « Дитячий атлас світу. 60 географічних карт »
Письменник: Клаудія Мартін, Вікторія Смаль
Рік: 2023
Видавництво: Vivat
Жанр: Дитячі книги

Анотація до книги « Дитячий атлас світу. 60 географічних карт » Клаудія Мартін, Вікторія Смаль

“Дитячий атлас світу. 60 географічних карт” – це захопливий ілюстрований атлас, який запрошує юних читачів у захоплюючу подорож навколо світу, використовуючи чудово оформлені карти та яскраві фотографії.

Ця книга розкриває перед дітьми сучасну наукову інформацію про різноманітні природні середовища існування, жваві міста, давні традиції та сучасний спосіб життя в різних куточках нашої планети. Читачі дізнаються про унікальні пам’ятки культури та природи, які роблять кожну країну особливою та цікавою.

Цей атлас стане відмінним джерелом знань для дітей, сприяючи розширенню їхнього світогляду та пізнанню різноманітності нашого багатогранного світу.

Дуже зручно на нашому сайті читати книгу « Дитячий атлас світу. 60 географічних карт » Клаудія Мартін, Вікторія Смаль онлайн українською мовою, а перед цим ознайомитись з цитатами та відгуками тих, хто їх вже прочитав. Зробити це можна безкоштовно та без реєстрації.