«Дикі лебеді» Ганс Крістіан Андерсен

«Дикі лебеді» Ганс Крістіан АндерсенНазва: Дикі лебеді
Письменник: Ганс Крістіан Андерсен
Рік: 1838
Жанри: Зарубіжна класика

 

 

 

Анотація до книги «Дикі лебеді» Ганс Крістіан Андерсен

Одна з найвідоміших чарівних казок великого датського письменника Ганса Християна Андерсена. Зла мачуха вигнала свою прекрасну падчерку із замку, а одинадцять її братів-принців перетворила на лебедів. Нелегко доведеться Елізі, але вона не тільки врятує братів, а й зустріне своє кохання – адже у справжній казці справедливість завжди тріумфує, а добро перемагає зло. Дивовижні ілюстрації Кирила Челушкіна, художника зі світовим ім’ям, перетворять знайомство з цією книгою на справді незабутню пригоду.

Так, добре жилося дітям, лише недовго.

Дуже зручно на нашому сайті читати книги онлайн українською мовою, а перед цим ознайомитись з цитатами та відгуками тих, хто їх вже прочитав. Зробити це можна безкоштовно та без реєстрації.

Вірші, література різних жанрів, книжки для найменших – все це є у нас. Ви можете скачати книги на iPhone, iPad з ОС Android або iOS в різних форматах: pdf, rtf, txt, fb2, epub. Зручно також слухати аудіокниги на телефоні або планшеті.

«Хвилі невтомно котяться одна за одною і згладжують все тверде, буду і я невтомною! Дякую вам за науку, світлі, швидкі хвилі!
Оцініть статтю
E-Biblioteka