«Диявол і панна Прім» Пауло Коельйо

«Диявол і панна Прім» Пауло КоельйоНазва: Диявол і панна Прім
ПисьменникПауло Коельйо
Рік: 2021
Жанри: Сучасна проза

 

 

 

Анотація до книги «Диявол і панна Прім» Пауло Коельйо

Людиною керує пристрасть. А пристрасть, спричинена несправедливістю, може зробити з кохання згубну манію… Хто їй чинить опір?
Віскос. Крихітне прикордонне село, втрачене у французьких Піренеях. Його мешканці пишаються кельтським минулим та люблять стародавні легенди. Якось тут з’явився спокусник. Дивакуватий чужинець, що сховав у лісі одинадцять золотих злитків. Скарб, який мав стати випробуванням. Насамперед – для молодої, красивої, але безталанної Шанталі Прім. Вона легко могла б вкрасти скарб і втекти з ним або чесно розповісти про нього односельцям, і тоді золото належало б усім. Однак люди можуть отримати скарб за однієї умови: якщо уб’ють когось із своїх. Одна смерть за одинадцять золотих злитків – чи багато це? Чи достатньо цього, щоб перетворити друзів на ворогів? Незнайомець чекатиме тиждень. Щоб побачити, скільки коштує людяність та ненависть. Щоб дізнатися, хто переміг у битві, якої насправді ніколи не було.

Дуже зручно на нашому сайті читати книги онлайн українською мовою, а перед цим ознайомитись з цитатами та відгуками тих, хто їх вже прочитав. Зробити це можна безкоштовно та без реєстрації.

Вірші, література різних жанрів, книжки для найменших – все це є у нас. Ви можете скачати книги на iPhone, iPad з ОС Android або iOS в різних форматах: pdf, rtf, txt, fb2, epub. Зручно також слухати аудіокниги на телефоні або планшеті.

Оцініть статтю
E-Biblioteka