«Двійня для Санти» Ольга Сова

«Двійня для Санти» Ольга СоваНазва: Двійня для Санти
Письменник: Ольга Сова
Рік: 2022
Жанри: Любовні романи, Сучасна проза

 

 

 

Анотація до книги «Двійня для Санти» Ольга Сова

— Його звати Санта. Так друзі звертаються до мого брата, — вже на порозі репродуктивного центру наздоганяють слова медсестри. Прізвисько закарбовується в пам’яті. Добре, що не знатиму справжнього імені батька моєї майбутньої дитини. — Пообіцяйте залишити таємницю між нами.
Я ствердно киваю головою, розтягуючи губи в усмішці. Я щаслива.
ЕКЗ стає для мене ідеальним варіантом відчути радість материнства, бо не всі зустрічають кохання у вісімнадцять. Інколи воно забуває постукати у двері до твоїх прекрасних двадцяти п’яти, двадцяти восьми, або… Або тридцяти як, наприклад, у моєму випадку. Тож трішки обману — і дві смужки на тесті, і два життя під серцем.

Дуже зручно на нашому сайті читати книги онлайн українською мовою, а перед цим ознайомитись з цитатами та відгуками тих, хто їх вже прочитав. Зробити це можна безкоштовно та без реєстрації.

Вірші, література різних жанрів, книжки для найменших – все це є у нас. Ви можете скачати книги на iPhone, iPad з ОС Android або iOS в різних форматах: pdf, rtf, txt, fb2, epub. Зручно також слухати аудіокниги на телефоні або планшеті.

Оцініть статтю
E-Biblioteka