«Дванадцять (12) подвигів Геракла»

«Дванадцять (12) подвигів Геракла»Назва: Дванадцять (12) подвигів Геракла
Рік: 2022
Жанри: Антична література

 

 

 

 

Анотація до книги «Дванадцять (12) подвигів Геракла»

Давньогрецька міфологія багато дала світові, як у плані освіти, і у сфері культури та мистецтва. Вона стимулює творчість багатьох талановитих людей вже довгі роки, а останнім часом дедалі популярнішим стає відображення міфології у сюжетах кінофільмів. Але варто знати, як міфи Стародавньої Греції виглядали спочатку. Тут вони представлені у викладі Миколи Куна. Він передає сюжети еллінських міфів образно та цікаво, говорячи зрозумілою для сучасного читача мовою.

Книгу можна поділити на дві частини. У першій їх автор передає міфи про богів і героїв. Стають зрозумілі їх складні відносини між собою, тим більше, що багато з них були темпераменти. Кожна історія вчить чогось. На прикладі боротьби за владу, за кохання та справедливість можна показати багато важливих моментів. Навіть у богів є недоліки, але й їм не чужі почуття, їх внутрішні суперечності часом призводили до непередбачуваних наслідків. З книги можна дізнатися цікаві історії про богів Олімпу, підземне царство Аїда, Персея, Орфея і Еврідіка та деяких інших богів.

Друга частина книги присвячена подвигам Геракла, який став героєм для багатьох. Читачі дізнаються, як він народився, яким виріс. Син Зевса є прикладом відваги і мужності, прагнення справедливості. Йому довелося складно, але за допомогою своєї сили, розуму та хитрощі він зміг пройти через усі випробування. Про нього із задоволенням читають як діти, а й дорослі, які надихаються цими історіями.

Дуже зручно на нашому сайті читати книги онлайн українською мовою, а перед цим ознайомитись з цитатами та відгуками тих, хто їх вже прочитав. Зробити це можна безкоштовно та без реєстрації.

Вірші, література різних жанрів, книжки для найменших – все це є у нас. Ви можете скачати книги на iPhone, iPad з ОС Android або iOS в різних форматах: pdf, rtf, txt, fb2, epub. Зручно також слухати аудіокниги на телефоні або планшеті.

Оцініть статтю
E-Biblioteka