«Душа обирає наосліп» Олександра Малаш

«Душа обирає наосліп» Олександра МалашНазва: Душа обирає наосліп
Письменник: Олександра Малаш
Видавництво: Мультимедийное издательство Стрельбицкого
Жанри: Сучасна зарубіжна література, Сучасні любовні романи

 

 

 

Анотація до книги «Душа обирає наосліп» Олександра Малаш

Прозовий диптих Олександри Малаш «Душа обирає наосліп» присвячений Жінкам, які блукають у пошуках свого місця у цьому світі. Вони навпомацки знаходять людей, яким віддають найдорожче — ключі до серця.

Героїні повістей «Коли моя мати співає» та «Карамболь», здавалося б, ніколи не зрозуміли б одна одну, якби десь зустрілися. Одна не вміє жити в реальності, але сили духу вистачить на те, щоб і подорослішати, й лишитися собою. А інша так ревно відстоює свою гідність, що це закінчується нервовим розладом.

Але є те, що їх об’єднує — бажання, пройшовши всі випробування долі, зберегти своє жіноче Я та розчинитися в любові до Того Єдиного, який прийме й покохає такою, як є…

Дуже зручно на нашому сайті читати книги онлайн українською мовою, а перед цим ознайомитися з цитатами та відгуками тих, хто їх уже прочитав. Зробити це можна безкоштовно та без реєстрації.

Вірші, література різних жанрів, книжки для найменших – все це є у нас. Ви можете завантажити книги на iPhone, iPad з ОС Android або iOS у різних форматах: pdf, rtf, txt, fb2, epub. Зручно також слухати аудіокниги на телефоні або планшеті.

Оцініть статтю
E-Biblioteka