«Дурна кров. Таємниці та брехні стартапу Кремнієвої долини» Джон Ле Карре

«Дурна кров. Таємниці та брехні стартапу Кремнієвої долини» Джон Ле КарреНазва: Дурна кров. Таємниці та брехні стартапу Кремнієвої долини
Письменник: Джон Ле Карре
Рік: 2018
Жанри: Біографії і Мемуари

 

 

 

Анотація до книги «Дурна кров. Таємниці та брехні стартапу Кремнієвої долини» Джон Ле Карре

Засновницю стартапу Theranos називали наймолодшою мільярдеркою світу. 22-річна Елізабет Голмс переконала Америку в тому, що винайшла революційну систему аналізу крові, яка врятує життя тисячам людей. Їй давали гроші найбагатші люди Кремнієвої долини, а Генрі Кіссинджер увійшов до ради директорів її амбітного стартапу. Згодом з’ясувалося: компанію побудовано на брехні, інтригах, панібратстві та шахрайстві. А технологія, що мала перевернути світ медицини, взагалі не працює. І лише один журналіст попри все вияснив, як саме Елізабет Голмс вдалось ошукати таку кількість найрозумніших людей Америки. Ця книга – приголомшливе розслідування, що здивувало навіть Білла Гейтса.

Дуже зручно на нашому сайті читати книги онлайн українською мовою, а перед цим ознайомитись з цитатами та відгуками тих, хто їх вже прочитав. Зробити це можна безкоштовно та без реєстрації.

Вірші, література різних жанрів, книжки для найменших – все це є у нас. Ви можете скачати книги на iPhone, iPad з ОС Android або iOS в різних форматах: pdf, rtf, txt, fb2, epub. Зручно також слухати аудіокниги на телефоні або планшеті.

Оцініть статтю
E-Biblioteka