«Драконова перлина» Юн Ха Лі

«Драконова перлина» Юн Ха ЛіНазва: Драконова перлина
Письменник: Юн Ха Лі
Рік: 2021
Жанри: Книги про чарівників

 

 

 

Анотація до книги «Драконова перлина» Юн Ха Лі

RRP – Рік Ріордан представляє – це цикл для дітей середнього шкільного віку, до якого входять твори різних авторів, різних жанрів, за міфами різних народів. «Драконова перлина» – це екзотичне поєднання корейського фольклору, магії та наукової фантастики.

Мін — звичайнісінька дівчинка-підліток, яка проживає з сім’єю на закинутій курній планеті Чинджу. І, звичайно, як і будь-яка лисиця, вона може перекидатися на будь-що: людину, тварину, навіть стіл у їдальні. І так, вона має силу Чарів, тобто може керувати людськими емоціями та змушувати людей бачити те, чого немає. Однак не все так круто, якщо ти застрягла в маленькому куполоподібному будинку, щоночі спиш з кузинами в зажуреній спільній кімнаті, а вони ще й хропуть, а ти, крім того, щодня маєш лагодити конденсатори в гідропонічному пристрої. Мін відчайдушно прагне вступити в Космічні сили, як і її старший брат Чун, щоб на власні очі побачити Тисячу світів та пережити неймовірні пригоди!

Але схоже, що бажану подорож доведеться розпочати раніше. Дізнавшись, що її брат звинувачується у дезертирстві, Мін вирішує з’ясувати правду. Космічні подорожі, пірати, привиди, дракони — на маленьке куміхо чекає безліч небезпечних випробувань у Тисячі світів!

Дуже зручно на нашому сайті читати книги онлайн українською мовою, а перед цим ознайомитись з цитатами та відгуками тих, хто їх вже прочитав. Зробити це можна безкоштовно та без реєстрації.

Вірші, література різних жанрів, книжки для найменших – все це є у нас. Ви можете скачати книги на iPhone, iPad з ОС Android або iOS в різних форматах: pdf, rtf, txt, fb2, epub. Зручно також слухати аудіокниги на телефоні або планшеті.

Оцініть статтю
E-Biblioteka