«Дорохедоро» (Dorohedoro)

«Дорохедоро» (Dorohedoro)Назва: Дорохедоро
Переклад: Kamikaze Manga
Рік: 2000
Жанри: Бойовики, Жахи і Містика, Гумор, Комікси

 

 

 

Анотація до книги «Дорохедоро» (Dorohedoro)

Ця історія розгортається у двох світах. Перший — світ магів, схожих із людьми істот, які здатні створювати всередині свого тіла якийсь дим, який слугує їм магією. Другий – світ під назвою Діра. Нетрі, населені простими людьми. Маги використовують Діру як полігон для своїх тренувань, а людей як сировину, над якою можна ставити експерименти або продавати як рабів. Повітря та земля Діри просякнуті магічними відходами.

І ось, одного чудового дня, дівчина на ім’я Нікайдо, збирач трупів з Діри, знаходить тіло жертви мага, який згодом виявляється живим. Його голова була перетворена на морду крокодила, але крім цього під час перетворення він повністю втратив пам’ять. Кайман (як назвала його Нікайдо) будь-що-будь вирішив повернути втрачені спогади і разом з Нікайдо попрямував у світ магів на пошуки того, хто його зачарував.

Дуже зручно на нашому сайті читати книги онлайн українською мовою, а перед цим ознайомитися з цитатами та відгуками тих, хто їх уже прочитав. Зробити це можна безкоштовно та без реєстрації.

Вірші, література різних жанрів, книжки для найменших – все це є у нас. Ви можете завантажити книги на iPhone, iPad з ОС Android або iOS у різних форматах: pdf, rtf, txt, fb2, epub. Зручно також слухати аудіокниги на телефоні або планшеті.

Оцініть статтю
E-Biblioteka